Gri Porselen Yer Karosu

Çin'deki en profesyonel yer karosu üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak gri porselen yer karosu fiyatını ucuz fiyata sunuyoruz. Fabrikamızdan toptan indirimli ürünlerden çekinmeyin.

Ürün ayrıntıları

600x1200mm gri porselen yer karoları, bu gerçekçi taş efekti görünümünü oluşturmak için orta gri ve fildişi tonlarını kullanan, ağırlıklı olarak gri parlak taş efektli yer karosu. Mermer efektli gri parlak yer karoları
Fayans kullanımının getirdiği faydalar nedeniyle, artık bakıma ihtiyaç duymadıkları için iç trendlerde çok popüler. Zaman aralığı parlak bir yüzeye sahiptir, yani yüzeyde çarpıcı bir parlaklığa sahiptirler, doğal ışığı yansıtmak ve alanların parlak ve havadar bir hisle gerçekte olduğundan daha büyük görünmesini sağlamak için idealdir.


Model: HW6785P boyutu: 600x600mm / 600x1200mm

grey porcelain floor tiles

grey porcelain floor tiles

grey porcelain floor tiles

grey porcelain floor tiles
Bu rüya gibi gri mermer efektli cilalı porselen yer karosu, her oda için modern ve şık bir his yaratabilir. Hassas şekilde kesilmiş düzeltme kenarlarına sahip bu 600x1200 mm geniş format yer karosu, daha kusursuz bir görünüm sağlayarak geniş açık tasarım alanları için rüya gibi bir ferahlık hissi yaratır. Seramik karonun seramik yapısı hem ev içi hem de ticari kullanıma uygun hale getirdiği için evdeki her oda için uygundur. Geniş format boyutu, onu özellikle mutfak, yemek odası ve sera gibi geniş zemin alanları için uygun hale getirir. Fayansların üzerindeki benzersiz mermer çizgiler, tüm odayı kontrol etmeden güzel özellikler katarak modern ve klasik iç tasarım tarzlarına çok uygun ilginç bir alan yaratıyor. Bu porselen yer karosu son derece dayanıklıdır ve yoğun aileler için uygundur. Dayanıklı ve pratik bir yer karosu çözümüdür.
Hot Tags: gri porselen yer karoları, üreticiler, tedarikçiler, toptan satış, ucuz, indirim, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like