Oturma Odası Fayansları

Çin'deki en profesyonel yer karosu fiyat üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak, vitrifiye yer karolarını ucuz fiyata sunuyoruz. Fabrikamızdan toptan indirimli ürünlerden çekinmeyin.

Ürün ayrıntıları

Oturma odası, evinizin ana odasıdır.' ailenizle rahatladığınız ve misafir ağırladığınız yerdir, bu da çok fazla trafik aldığı anlamına gelir. oturma odası için fayanslar, stil ve işlevselliği birleştiren ve eğlenmek için rahat bir alan yaratan ideal bir seçimdir.

Oturma odası karoları, evinize kişilik katmanın şık bir yolu olabilir. Dayanıklıdır ve bakımı kolaydır, bu da onu yoğun trafik alanlarınız için mantıklı bir seçim haline getirir.

ModeliHW6793P
Teknikcilalı / mat
Boyut600x600 mm / 600x1200 mm
Su soğurumu% 0,5'in altında


vitrified floor tiles

vitrified floor tiles

vitrified floor tiles

vitrified floor tiles

vitrified floor tilesOturma Odanız İçin Fayans Nasıl Seçilir


Genellikle' tüm ailenin kalbidir. Ziyaretçilerle sosyalleşebileceğiniz veya geceleri akrabalarınızla dinlenebileceğiniz bir yer burası. Doğal olarak, oturma odanız için yer karolarına karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken çok şey vardır. Oturma odanız için karoları nasıl seçeceğinizi anlamanıza yardımcı olması için göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler.

Herkes için rahat bir alan sağlamak için doğru rengi seçmek önemlidir. Çevrenin renginin insan bilinçaltını etkileyebileceği iyi belgelenmiştir. Oturma odanız için çok yumuşak ve aşırı renklerden kaçınılmalıdır. Kahverengi, bej, gri ve kehribar oturma odasındaki favori renklerdir.

Dayanıklılık ve bakım
Oturma odası için yer karoları seçerken, dayanıklılık dikkate alınması gereken bir diğer önemli faktördür. Oturma odanızın zemini sadece kalabalık değil, aynı zamanda hasara neden olabilecek düşen ve düşen nesnelere de maruz kalır.

Seramik karolar, aralarından seçim yapabileceğiniz en dayanıklı malzemelerden biridir. Geleneksel fayanslardan ve çoğu doğal taş karolardan daha serttirler. Yüzey işleminden bağımsız olarak sert gövde, uzun süre orijinal görünümünü korumalarını sağlar.

Fayansların çoğu zehirli boyalıdır, yani aslında bakım gerektirmezler. Bu' çoğu karo sırlı veya önceden kapatılmış olduğundan, yüzey gözenekliliği minimumda tutulur.marble floor tile

Hot Tags: oturma odası için fayans, üreticiler, tedarikçiler, toptan satış, ucuz, indirim, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like