Vitrifiye Fayans Fiyat

Çin'deki en profesyonel yer karosu fiyat üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak, vitrifiye fayans fiyatını ucuz fiyata sunuyoruz. Fabrikamızdan toptan indirimli ürünlerden çekinmeyin.

Ürün ayrıntıları

Vitrifiye fayans fiyatı, tıpkı dış duvarlar kadar ihtişamlı iç mekanı çekebilir.

Vitrifiye karolar basınca dayanabilir ve daha sonra iç mekanlarda, sanki dışarıdaymış gibi, çatılarda, kreşlerde ve hatta mutfak arkalıklarında kullanılabilirler.

Zemin, vitrifiye fayans fiyatını kullanmanın hala en iyi yoludur. İster dinlenme odası, salon, mutfak veya oda için' seramik karolar herkes için tek seçimdir.

ModeliHW6444P
Teknikcilalı / mat
Boyut600x600 mm
Su soğurumu% 0,5'in altında


vitrified tiles price
Vitrifiye karolar, porselen karonun yoğun, su geçirmez, ince taneli ve hatta keskin bir kontrast oluşturulmuş görünüme sahip olmasını sağlayan kilden toz presleme yöntemi olarak bilinen en iyi tekniklerden biri kullanılarak üretilir.

Vitrifiye karolar genellikle oldukça düşük bir su emme oranına sahiptir, bu da onları donmaya veya donmaya karşı dayanıklı kılan yer karoları fiyatına kıyasla yaklaşık% 0,5'ten azdır.marble floor tileHot Tags: vitrifiye fayans fiyatı, üreticiler, tedarikçiler, toptan, ucuz, indirim, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like