Geniş Format Döşeme Nedir?

- Sep 03, 2019-

Geniş Format Fayans - En Yeni Fayans Eğrisi

HANSE'de İnce Porselen Paneller olarak da adlandırılan geniş formatlı porselen karolardaki son trendleri size sunuyoruz. Boyutlar 600x600mm normundan yukarı doğru hareket eder. 900x1800, 1000x2000, 1600x3200 büyük karo formatlarına ve 1200x2400 süper büyük formatlara genişliyorlar.

Geniş Formatlı Geniş Fayans çeşitlerimiz, odadaki alan illüzyonunu oluşturmak için çok uygundur, daha küçük fayansların daha az bakım gerektirmesi, evinizin yoğun alanı için çok uygundur!
Son yıllarda Büyük Biçimli Fayanslar, temiz görünümleri ve mekanı daha büyük hissettirmeleri nedeniyle gittikçe daha popüler hale geldi. İnce porselen paneller genellikle ticari ortamlarda kullanılır. Özellikle lobide açık ve lüks bir görünüm elde etmek için erişim. Mutfak veya banyo gibi yoğun alanlar için idealdir ancak çarpıcı açıklamalar yapmak için evin herhangi bir odasında kullanılabilir. Bu büyük fayanslar, zemin ve duvarlarda etkili olarak kullanılabilecek dikdörtgen ve kare, seramik ve porselenlere sahiptir.

Bu Geniş Format Fayans ve paneller muhteşem! Size pürüzsüz, kusursuz, açık bir görünüm ve daha az derz derzleri sağlarlar. Bu, bakımı ve temizliğini kolaylaştırır. Böylece insanlar Büyük Biçimli Döşemeleri kucaklıyor.

Large Format Tiles

2